1345-МР

Документи » Рішення міської ради » 1345-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2005 р № 1345-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, внесення змін та скасування деяких рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, зазначеним у додатку № 1. 
  2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, зазначеним у додатку № 2. 
  3. Унести зміни в пункт 3 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 2004 року № 981-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки громадянці Гордієнко Людмилі Петрівні по вул. Червоногвардійській, 93, а саме: в графу 5 замість слова „оренда ” записати слово „власність”. 
  4. Скасувати пункт 27 додатка 1 до рішення Сумської міської ради від 25 серпня 2004 року №904 „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині надання дозволу Сумському міському громадському молодіжному об’єднанню „Альбатрос” у зв’язку з нерозробленням проекту відведення земельної ділянки у шестимісячний термін. 
  5. Унести зміни в пункт 1 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1263 – МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розроблення проекту землеустрою земельної ділянки по пров. Виноградному, 22 Боженку Миколі Олександровичу, а саме: в графу 5 замість слова „оренда” записати слово „власність”. 
  6. Встановити термін дії рішення шість місяців з моменту набуття ним чинності.
  7. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови К.К. Помазана. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [55.5 Kb] (cкачувань: 398) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав