1339-МР

Документи » Рішення міської ради » 1339-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2005 р № 1339-МР
м. Суми

Про розміщення тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вклад (депозит)

У зв’язку з прийняттям СОД АППБ “Аваль” рішення про зменшення відсоткової ставки (з 15,2 до 11 відсотків) за депозитним договором № 020/05-11/61 від 16 травня 2005 року були розіслані запрошення комерційним банкам для прийняття участі в проведенні моніторингу комерційних пропозицій по розміщенню тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вклад (депозит). Відповідно до пропозицій, наданих банківськими установами - Сумською філією АКБ “Укрсоцбанк” (10,5%), Сумською філією ПриватБанку (8,0%), філією “Сумське Центральне відділення Промінвестбанку” (14,0%), філією ВАТ КБ “НАДРА” Сумське РУ “Слобожанщина” (4,0-7,0% в залежності від суми вкладу), КБ ,,Володимирський” (14,5%) річних, відібравши найбільш вигідну пропозицію, керуючись частиною першою статті 78 Бюджетного кодексу України, частиною другою статті 70 та статтею 25 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати право виконавчому комітету міської ради розмістити тимчасово вільні залишки коштів міського бюджету на вклад (депозит) у КБ ,,Володимирський” на умовах та у терміни, визначені угодою. 
  2. Доручити виконуючому обов’язки міського голови (Клочко С.В.) укласти відповідний депозитний договір з КБ ,,Володимирський”. 
  3. Рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2005 року № 1183 – МР ,,Про нову редакцію рішення міської ради від 30 березня 2005 року № 1165 – МР ,,Про розміщення тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вклад (депозит)” вважати таким, що втратило чинність.
  4. Надати доручення фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) як органу, на який покладено функції, пов’язані з управлінням коштами міського бюджету, на відкриття депозитного рахунку в КБ ,,Володимирський” та здійснення операцій по депозитному рахунку (зарахування та повернення коштів) відповідно до умов, визначених депозитним договором. 
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гордієнка В.О. та фінансове управління Сумської міської ради (Липова С.А.). 
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово – бюджетну комісію Сумської міської ради (Афанасьєв Б.В.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 22-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав