1338-МР

Документи » Рішення міської ради » 1338-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2005 р № 1338-МР
м. Суми

Про передачу в оренду цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню теплової та електричної енергії

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, яка склалася на даний час по підготовці обладнання та теплових мереж для експлуатації в осінньо-зимовий період 2005-2006 років, набрання чинності рішення Господарського суду Сумської області щодо дострокового розірвання договору оренди майна по виробництву теплової та електричної енергії від 01.09.2004 року № 9 з товариством з обмеженою відповідальністю “Сумигаззбут”, враховуючи рекомендації виконавчого комітету Сумської міської ради, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оренду цілісний майновий комплекс по виробництву, транспортуванню теплової та електричної енергії, який належить територіальній громаді міста Суми, товариству з обмеженою відповідальністю “Сумитеплоенерго” строком на 10 (десять) років. 
  2. Доручити виконавчому комітету Сумської міської ради оформити відповідний проект договору оренди та здійснити передачу цілісного майнового комплексу, зазначеному у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Доручити секретарю Сумської міської ради підписати договір оренди цілісного майнового комплексу, зазначеному в пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 22-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав