1337-МР

Документи » Рішення міської ради » 1337-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2005 р № 1337-МР
м. Суми

Про надання згоди комунальному підприємству „Сумикомунінвест” увійти співзасновником до товариства з обмеженою відповідальністю “Сумитеплоенерго”

Для більш ефективного обслуговування населення міста по наданню послуг з тепловодопостачання, враховуючи рекомендації виконавчого комітету Сумської міської ради, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду комунальному підприємству “Сумикомунінвест” увійти співзасновником до товариства з обмеженою відповідальністю “Сумитеплоенерго” спільно з товариством з обмеженою відповідальністю “ТехНова” та закритим акціонерним товариством “Підприємство теплових мереж” у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  2. Погодити статут товариства з обмеженою відповідальністю “Сумитеплоенерго”. 
  3. Доручити виконавчому комітету Сумської міської ради визначитись з переліком майна комунальної власності територіальної громади міста Суми на суму не більш 3340,0 тис. грн., яке передається до статутного фонду комунального підприємства “Сумикомунінвест” для подальшого внесення до статутного фонду створюваного товариства “Сумитеплоенерго”.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 22-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав