1336-МР

Документи » Рішення міської ради » 1336-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "20" липня 2005 р № 1336-МР
м. Суми

Про проведення конкурсу та надання в оренду земельних ділянок під розміщення об’єктів житлово-громадського призначення

Відповідно до частини шостої статті 16 Закону України „Про оренду землі”, рішення Сумської міської ради від 23 квітня 2003 року №466-МР „Про затвердження Положення про проведення конкурсу на право оренди земель несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Суми”, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Провести конкурс щодо надання в оренду земельних ділянок суб’єктам підприємницької діяльності під розміщення об’єктів житлово-громадського призначення згідно з додатком в порядку, визначеному рішенням Сумської міської ради від 23 квітня 2003 року №466-МР „Про затвердження Положення про проведення конкурсу на право оренди земель несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Суми”. 
  2. За результатами конкурсу переможцям надати в оренду земельні ділянки під розміщення об’єктів житлово-громадського призначення згідно з додатком. 
  3. Зобов’язати переможців конкурсу у тримісячний термін виготовити містобудівні обґрунтування щодо відведення наданих земельних ділянок та укласти договори оренди земельних ділянок. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Перелік земельних ділянок, що пропонуються для надання в оренду суб’єктам підприємницької діяльності під розміщення об’єктів житлово-громадського призначення [31 Kb] (cкачувань: 410) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав