1334-МР

Документи » Рішення міської ради » 1334-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "20" липня 2005 р № 1334-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям згідно з додатком № 1.
  2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам згідно з додатком № 2.
  3. Унести зміни в пункт 48 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1263 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ПП „Компол” по вул. Прокоф’єва, 16, а саме: у графу 3 замість слів „Землі комерційного використання під розташування стоянки автобусів” записати слова „Землі автомобільного транспорту під розташування стоянки автобусів”.
  4. Встановити термін дії рішення шість місяців з моменту набуття ним чинності.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови К.К. Помазана. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [101.5 Kb] (cкачувань: 482) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав