1324-МР

Документи » Рішення міської ради » 1324-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "20" липня 2005 р № 1324-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1234-МР “Про затвердження Методики розрахунку плати за оренду комунального майна”

Керуючись статтею 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та пунктом 1.2. Положення про порядок передачі в оренду комунального майна відділом комунального майна та приватизації, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 27 грудня 2000 року, статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1234-МР “Про затвердження Методики розрахунку плати за оренду комунального майна” згідно з додатком. 
  2. Дія вищевказаної методики починається з моменту прийняття цього рішення та не поширюється на раніше укладені договори оренди. 
  3. Управлінню комунального майна та приватизації міської ради (Щербак В.І.) при продовженні строку дії договорів, при наданні дозволів на суборенду, при наданні дозволів на ремонт орендованого майна, при внесенні змін до розрахунку орендної плати та інших змін до чинних договорів в установленому порядку розрахунки орендної плати здійснювати на підставі методики, затвердженої цим рішенням. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Методика розрахунку плати за оренду комунального майна [274 Kb] (cкачувань: 12286) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 18-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав