1323-МР

Документи » Рішення міської ради » 1323-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "20" липня 2005 р № 1323-МР
м. Суми

Про звернення до Сумської обласної ради з питання придбання п’яти тролейбусів

Враховуючи складний стан справ у сфері пасажирських перевезень у місті Суми, пов’язаний з розпочатою процедурою санації автобусного підприємства ВАТ „Сумське АТП-15928”, зменшенням кількості автобусів на маршрутах ТОВ „АК” Мустанг” (з 10 на початок року до 5,5 одиниць в червні) та 98 відсотковою зношеністю рухомого складу тролейбусного парку, на підставі статті 51 Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України”, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Заслухати інформацію начальника відділу транспорту Галінського А.Є. з даного питання (додається). 
  2. Звернутись до Сумської обласної ради з проханням підтримати інтереси нашого міста, порушивши клопотання перед Сумською обласною державною адміністрацією щодо вирішення питання включення в розподіл коштів субвенції, виділеної Сумській області у розмірі 10536,0 тис. гривень на соціально-економічний розвиток регіонів, виконання заходів з упередження аварій та запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об’єктах комунальної власності і на виконання інвестиційних проектів для придбання п’яти тролейбусів на суму 2750 тисяч гривень. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М., а контроль – на постійну комісію з питань жилово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій Сумської міської ради (Кулішенко В.П.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 18-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав