1318-МР

Документи » Рішення міської ради » 1318-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "20" липня 2005 р № 1318-МР
м. Суми

Про приватизацію нежитлового приміщення по вул. Горького, 23/1

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Експрес-Продукт” про приватизацію орендованого нежитлового приміщення по вул. Горького, 23/1, керуючись пунктом 51 розділу ІХ Державної програми приватизації на 2000-2002 роки, пунктом 1 статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, пунктом 30 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Включити до переліку об'єктів комунальної власності (нежитлові приміщення) територіальної громади міста Суми, які підлягають приватизації у 2005 році, нежитлове приміщення по вул. Горького, 23/1, орендарем якого є товариство з обмеженою відповідальністю “Експрес-Продукт”, та затвердити спосіб його приватизації – викуп. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити приватизацію нежитлового приміщення, зазначеного в пункті 1, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль - на постійну комісію з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією (Колеснікова С.О.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 17-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав