1313-МР

Документи » Рішення міської ради » 1313-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "20" липня 2005 р № 1313-МР
м. Суми

Про ліквідацію комунальних підприємств “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” та “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району”

З метою раціонального використання коштів населення, спрямованих на утримання житлових будинків і прибудинкових територій, удосконалення системи управління житловим господарством, забезпечення надання населенню міста якісних житлово-комунальних послуг, керуючись частиною першою статті 59 Господарського Кодексу України , статтею 25, підпунктами 30,31 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні,” Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Ліквідувати до 01.10.2005 року комунальні підприємства “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” та “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” в порядку, встановленому чинним законодавством.
 2. Затвердити склад ліквідаційної комісії згідно з додатком №1.
 3. Передати повноваження щодо управління по утриманню та експлуатації житлових будинків, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Суми, управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради, збільшивши чисельність управління на 18 одиниць згідно з додатком №2. 
 4. Унести зміни в додаток до рішення Сумської міської ради від 27 травня 2005 року № 1181- МР “Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради” та ввести в дію з 01.09.2005 року згідно з додатком №2.
 5. Фінансовому управлінню Сумської міської ради внести зміни до міського бюджету на 2005 рік. 
 6. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кулішенко В.П.) підготувати проект рішення Сумської міської ради про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 22 жовтня 2003 року № 590-МР “Про Положення про управління житлово-комунального господарства Сумської міської ради”. 
 7. Комунальним підприємствам “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” (Слизький С.В.) та “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” (Лютий В.О.) :
  7.1. Звільнення працівників провести в порядку, встановленому чинним законодавством.
  7.2. Майно комунальної власності територіальної громади м.Суми передати на облік управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради.
  7.3. Документи постійного збереження передати управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради.
 8. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) передати :
  8.1.Управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради житлові будинки на позабалансовий облік для здійснення повноважень щодо управління по утриманню та експлуатації житлових будинків, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Суми.
  8.2. Для забезпечення належного утримання та експлуатації житлових будинків, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Суми, основні засоби та нежитлові приміщення виробничого призначення підприємствам різних форм власності, які на конкурсних засадах одержали право на утримання житлових будинків, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Суми, в оренду в порядку, встановленому чинним законодавством. 
 9. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кулішенко В.П.) передати житлові будинки на обслуговування і експлуатацію підприємствам різних форм власності, які на конкурсних засадах одержали право на утримання житлових будинків, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Суми.
 10. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [32 Kb] (cкачувань: 368) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав