1312-МР

Документи » Рішення міської ради » 1312-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "20" липня 2005 р № 1312-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2005 року №1213-МР “Про закупівлю робіт та послуг за кошти міського бюджету” та використання 209,0 тис. грн. спеціального фонду міського бюджету (фонду охорони природного навколишнього середовища) відповідно до додатка №7 до рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2005 року №1188-МР “Про внесення змін та доповнень до міського бюджету на 2005 рік”

З метою забезпечення життєдіяльності, утримання території міста в належному санітарному стані та організації святкування 350 – річчя заснування міста Суми , керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. У межах коштів, виділених управлінню житлово-комунального господарства міської ради з міського бюджету на 2005 рік, визнати виконавцями робіт та послуг на 2005р. підприємства, спеціалізовані по проведенню ремонту та утриманню об’єктів міського благоустрою та святкового оформлення міста:
  • ДКП “Міськсвітло”;
  • ДКП “Шляхрембуд”;
  • КП “Сигнал”;
  • ДКП зеленого будівництва ;
  • ДКП “Спеціалізований комбінат”;
  • ТОВ “Сумикомунтранс”.
 2. У межах коштів, виділених зі спеціального фонду міського бюджету (фонду охорони навколишнього природного середовища) управлінню житлово-комунального господарства міської ради з міського бюджету на 2005 рік в сумі 209,0 тис. грн., визнати виконавцем послуг з озеленення, догляду та утримання зелених насаджень Державне комунальне підприємство зеленого будівництва. 
 3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. та управління житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 15-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав