1310-МР

Документи » Рішення міської ради » 1310-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "20" липня 2005 р № 1310-МР
м. Суми

Про ненадання в користування земельної ділянки, що входить в зону охорони пам’ятки архітектури місцевого значення “Альтанка” в сквері на Червоній площі

З метою недопущення повноцінного видового розкриття пам’ятки архітектури місцевого значення “Альтанка” в сквері на Червоній площі, що належить до об’єктів символіки, захисту традиційного характеру середовища навколо пам’ятки архітектури, враховуючи статус зони охорони пам’ятки архітектури та режим її використання, згідно статті 32 Закону України “Про охорону культурної спадщини ”, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 та статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Не надавати в користування земельну ділянку, що входить в зону охорони пам’ятки архітектури місцевого значення “Альтанка” в сквері на Червоній площі, підприємствам, підприємцям, організаціям та установам для всіх видів комерційної діяльності. 
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) вжити заходів по винесенню намету літнього торговельного майданчика із зони охорони пам’ятки архітектури. 
  3. Організацією виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М., а контроль - на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 15-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав