1289-МР

Документи » Рішення міської ради » 1289-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "05" липня 2005 р № 1289-МР
м. Суми

Про надання пільг на тверде паливо пільговій категорії населення міста Суми готівкою

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Сумської міської ради про надання пільг на тверде паливо готівкою, відповідно до статті 61 Закону України “Про державний бюджет України на 2005 рік” та враховуючи розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 28 січня 2005 року № 34 “Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 квітня 2002 р. № 127 “Про затвердження норм забезпечення населення скрапленим газом, твердим побутовим паливом по пільгах та субсидіях”, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Проводити в 2005 році надання пільг на тверде паливо пільговій категорії населення міста Суми готівкою. 
  2. Надання пільг готівкою проводити виходячи з розрахунку вартості однієї тонни палива на домогосподарство в межах загального обсягу субвенції з державного бюджету міському бюджету на надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. 
  3. Виплату пільг проводити згідно з поданими заявами пільговиків шляхом перерахування коштів на особові рахунки, відкриті в установах банків, або через поштові відділення зв’язку.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 11-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав