1285-МР

Документи » Рішення міської ради » 1285-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "05" липня 2005 р № 1285-МР
м. Суми

Про визначення в м. Суми єдиного цілісного майнового комплексу по виробництву та наданню споживачам міста послуг з теплопостачання

Враховуючи значні недоліки та порушення при користуванні та утриманні майна територіальної громади міста Суми, яке призначено для виробництва електричної та теплової енергії і транспортування теплової енергії споживачам міста, а також незадовільний технічний стан цих об’єктів, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Визнати технічний стан об’єктів по виробництву електричної та теплової енергії і транспортуванню теплової енергії до споживачів міста, як критичний, а виконання заходів з підготовки цих об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2005-2006 років - незадовільним. 
  2. Визначити комплекс об’єктів по виробництву електричної та теплової енергії, інженерних мереж і обладнання для транспортування теплової енергії до споживачів як єдиний цілісний майновий комплекс. 
  3. Виконавчому комітету Сумської міської ради у термін до 01.08.2005р. :
    3.1. Опрацювати питання визначення суб’єкта господарювання для організації бухгалтерського обліку та контролю за технічним станом майна, зазначеного у пункті 2 цього рішення.
    3.2.Створити комісію для інвентаризації майна, зазначеного у пункті 2 цього рішення. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гордієнка В. О.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 11-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав