1280-МР

Документи » Рішення міської ради » 1280-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "05" липня 2005 р № 1280-МР
м. Суми

Про включення нежитлового приміщення по проспекту ім. М.Лушпи, 15 до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми, які підлягають приватизації в 2005 році

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Моделі сезону” про приватизацію нежитлового приміщення площею 18,9 кв.м по проспекту ім. М. Лушпи, 15, керуючись пунктом 49 розділу ІХ Державної програми приватизації на 2000-2002 роки, пунктом 1 статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)” та пунктом 30, частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Включити до переліку об’єктів комунальної власності (нежитлові приміщення) територіальної громади міста Суми, які підлягають приватизації в 2005 році нежитлове приміщення за адресою: м. Суми, проспект ім. М.Лушпи, 15 та затвердити спосіб приватизації – викуп орендарем товариством з обмеженою відповідальністю “Моделі сезону”. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити приватизацію зазначеного нежитлового приміщення у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією (Колесніков С.О.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 10-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав