1275-МР

Документи » Рішення міської ради » 1275-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "05" липня 2005 р № 1275-МР
м. Суми

Про приватизацію нежитлових приміщень

Розглянувши звернення юридичних осіб про приватизацію орендованих нежитлових приміщень, керуючись пунктом 51 розділу ІХ Державної програми приватизації на 2000 – 2002 роки, пунктом 1 статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, пунктом 30 частини першої статті 26 та частиною шостою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити перелік об'єктів комунальної власності (нежитлові приміщення) територіальної громади міста Суми, які підлягають приватизації у 2005 році, та способи їх приватизації згідно з додатком. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити приватизацію нежитлових приміщень, вказаних у додатку до цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією (Колесніков С.О.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Перелік об’єктів комунальної власності (нежитлові приміщення) територіальної громади міста Суми, які підлягають приватизації у 2005 році [36 Kb] (cкачувань: 390) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав