1271-МР

Документи » Рішення міської ради » 1271-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "05" липня 2005 р № 1271-МР
м. Суми

Про проведення конкурсу та надання в оренду земельних ділянок під розміщення малих архітектурних форм (міні-магазинів, кіосків) на зупинках громадського транспорту

Відповідно до частини шостої статті 16 Закону України “Про оренду землі”, рішення Сумської міської ради від 23 квітня 2003 року № 466-МР “Про затвердження Положення про проведення конкурсу на право оренди земель сільськогосподарського призначення підприємницької діяльності”, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Провести конкурс щодо надання в оренду земельних ділянок суб’єктам підприємницької діяльності під розміщення малих архітектурних форм (міні-магазинів, кіосків) на зупинках громадського транспорту в порядку, визначеному рішенням Сумської міської ради від 23 квітня 2005 року № 466-МР “Про затвердження Положення про проведення конкурсу на право оренди земель сільськогосподарського призначення підприємницької діяльності”. 
  2. За результатами конкурсу переможцям надати в оренду земельні ділянки під розміщення малих архітектурних форм (міні-магазинів, кіосків) на зупинках громадського транспорту згідно з додатком. 
  3. Встановити термін оренди земельних ділянок 10 років, а орендну плату - у розмірі п’яти відсотків від грошової оцінки земельної ділянки. 
  4. Зобов’язати переможців конкурсу у тримісячний термін виготовити проекти землеустрою щодо відведення наданих земельних ділянок та укласти договори оренди земельних ділянок. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Перелік земельних ділянок, що пропонуються для надання в оренду суб’єктам підприємницької діяльності, під розміщення малих архітектурних форм (міні-магазинів, кіосків) на зупинках громадського транспорту [178.5 Kb] (cкачувань: 409) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав