1263-МР

Документи » Рішення міської ради » 1263-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "05" липня 2005 р № 1263-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям згідно з додатком № 1. 
 2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам згідно з додатком № 2
 3. Надати згоду на перепогодження технічної документації із землеустрою, що підтверджує межі та розміри земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності (зміна цільового призначення) згідно з додатком № 3. 
 4. Унести зміни в пункт 7 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2005 року „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки, а саме: в графу 2 замість „Шевченко Олексій Григорович” записати „Шевченко Олексій Олексійович”. 
 5. Унести зміни в пункт 8 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року №1157 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині погодження місця розташування об’єкта по вул. Ковпака, 75 „а” підприємцю Сердюку Юрію Миколайовичу, а саме: у графу 3 після слів „під будівництво магазину автомобільних запчастин” дописати слова „та шиномонтажу”. 
 6. Унести зміни в пункт 5 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 2004 року № 981-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині погодження місця розташування об’єкта по вул. Шкільна, 17 підприємцю Пісному Анатолію Пилиповичу, а саме: у графу 3 замість слів „Для розташування пункту прийому замовлень на виготовлення надгробних споруд” записати слова „Землі комерційного використання під розміщення майстерні по виготовленню надгробних споруд”. 
 7. Унести зміни у пункт 4 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 23 лютого 2005 року № 1114-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині надання земельної ділянки ВАТ „Сумихімпром” під розміщення готелю та молодіжного центру „Діалог” по вул. Харківській, 30, а саме: в графу 5 замість слів „оренда” записати слова „постійне користування”.
 8. Унести зміни у пункт 15 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1247 - МР„Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради”, а саме: графу 3 викласти в новій редакції: “Для обслуговування житлового будинку, господарських споруд та будівель (без права забудови), пров. Санаторний, 18”.
 9. Вважати таким, що втратив чинність, пункт 10 додатка 3 до рішення Сумської міської ради від 26 березня 2003 року № 374 – МР “Про вилучення та надання земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям та підприємцям”.
 10. Встановити термін дії рішення шість місяців з моменту набуття ним чинності.
 11. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови К.К. Помазана. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [215 Kb] (cкачувань: 453) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав