1247-МР

Документи » Рішення міської ради » 1247-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2005 р № 1247-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних і фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям згідно з додатком № 1.
  2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам згідно з додатком № 2. 
  3. Надати згоду на перепогодження технічної документації із землеустрою, що підтверджує межі та розміри земельних ділянок, громадянам, яким належать ці земельні ділянки на праві власності (зміна цільового призначення), згідно з додатком № 3. 
  4. Унести зміни в пункт 22 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 945-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині надання в оренду земельної ділянки підприємцю Корнієнку Андрію Вікторовичу по вул. Курській, 22, а саме: в графу 3 замість слів „виробничі приміщення” записати „комерційне використання”. 
  5. Унести зміни в пункт 5 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 25.05.2004 року № 830-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на відведення земельної ділянки підприємцю Сюмаку Михайлу Володимировичу, а саме: в графу 6 замість слів „За рахунок присадибної земельної ділянки громадян Лавріної Тетяни Анатоліївни, Лавріна Бориса Борисовича, Лавріна Олега Борисовича, за згодою” записати слова „За рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради”. 
  6. Унести зміни у графу 2 пункту 27 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 27.04.2005 року № 1189-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради”, а саме: замість слів “ТОВ Біосервіс”, читати “ТОВ Бісервіс”. 
  7. Встановити термін дії даного рішення шість місяців з моменту набуття ним чинності. 
  8. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [101.5 Kb] (cкачувань: 453) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 24-06-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав