1238-МР

Документи » Рішення міської ради » 1238-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2005 р № 1238-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми ІІ поверху житлового будинку для проживання малих сімей по вулиці Борців Революції, 2

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства “Сумська кондитерська фабрика” щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми ІІ поверху житлового будинку для проживання малих сімей по вул. Борців Революції, 2 площею 471,7 кв.м, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми ІІ поверху житлового будинку для проживання малих сімей по вул. Борців Революції, 2 площею 471,7 кв.м. 
  2. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Костін Є. Є.) взяти на облік ІІ поверх житлового будинку для проживання малих сімей, зазначений у пункті 1 цього рішення, і спільно з управлінням житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В. П.) здійснити приймання ІІ поверху житлового будинку для проживання малих сімей, зазначеного у пункті 1 цього рішення, та вирішити питання щодо його подальшого обслуговування у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К. К. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. по належності.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 21-06-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав