1237-МР

Документи » Рішення міської ради » 1237-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2005 р № 1237-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми будинку для проживання малих сімей по вул. Роменській, 110

Розглянувши звернення Сумської виправної колонії управління державного департаменту України в Сумській області щодо прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Суми будинку для проживання малих сімей по вул. Роменській, 110, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми будинку для проживання малих сімей по вул. Роменській, 110. 
  2. Департаменту комунальної власності міської ради (Костін Є. Є.) та управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кулішенко В. П.) здійснити прийняття-передачу об’єкта, зазначеного у пункті 1 цього рішення, та вирішити питання щодо його подальшого обслуговування у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К. К. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В. М.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 21-06-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав