1234-МР

Документи » Рішення міської ради » 1234-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2005 р № 1234-МР
м. Суми

Про затвердження Методики розрахунку плати за оренду комунального майна

Керуючись статтею 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Методику розрахунку плати за оренду комунального майна (додається). 
  2. Дія вищевказаної Методики починається з моменту прийняття цього рішення та не поширюється на раніше укладені договори оренди.
  3. Управлінню комунального майна та приватизації (Костін Є.Є.) при продовженні строку дії договорів, при наданні дозволів на суборенду, при наданні дозволів на ремонт орендованого майна, при внесенні змін до розрахунку орендної плати та інших змін до чинних договорів в установленому порядку розрахунки орендної плати здійснювати на підставі Методики, затвердженої цим рішенням.
  4. Методику розрахунку плати за оренду комунального майна, затверджену рішенням виконавчого комітету міської ради від 18 червня 2002 року № 354 вважати такою, що втратила чинність з дня прийняття цього рішення.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Методика розрахунку плати за оренду комунального майна [141 Kb] (cкачувань: 2800) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-06-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав