1217-МР

Документи » Рішення міської ради » 1217-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2005 р № 1217-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради по виборчому округу №51 Хорольського А.А. щодо правомірності будівництва магазину по вул. СКД, 12

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради по виборчому округу №51 Хорольського А.А. щодо правомірності будівництва магазину по вул. СКД, 12, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради по виборчому округу №51 Хорольського А.А. щодо правомірності будівництва магазину по вул. СКД, 12.
  2. Направити депутатський запит на розгляд в постійні комісії з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології та з питань законності та взаємодії з правоохоронними органами. Залучити до вивчення питань, порушених у депутатському запиті, та підготовки висновків фахівців управління архітектури та містобудування, департаменту комунальної власності, представників замовника та громадськості. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. Термін надання відповіді 10.06.2005 рік.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 16-06-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав