1215-МР

Документи » Рішення міської ради » 1215-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2005 р № 1215-МР
м. Суми

Про скасування рішень міської ради № 298-МР від 5 лютого 2003 року „Про надання згоди на передачу в оренду ТОВ „Сумитеплосервіс” цілісного майнового комплексу по транспортуванню теплової енергії”, № 615-МР від 29 жовтня 2003 року „Про передачу в оренду комунального майна в рахунок погашення заборгованості перед ТОВ „Сумигаззбут” за отриманий природний газ”

Розглянувши пропозицію тимчасової робочої комісії щодо реформування паливно-енергетичного комплексу в м. Суми, створеної згідно розпорядження виконуючого обов’язки міського голови № 146-Р від 16.03.05р. „Про створення тимчасової робочої комісії щодо реформування паливно-енергетичного комплексу” (додається), Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Скасувати рішення міської ради № 298-МР від 5 лютого 2003 року „Про надання згоди на передачу в оренду ТОВ „Сумитеплосервіс” цілісного майнового комплексу по транспортуванню теплової енергії” та № 615-МР від 29 жовтня 2003 року „Про передачу в оренду комунального майна в рахунок погашення заборгованості перед ТОВ „Сумигаззбут” за отриманий природний газ” як такі, що суперечать вимогам статті 4 Закону України „Про оренду державного та комунального майна” в частині цілісності майнового комплексу та визначення об’єкта оренди, що призвело до невідповідності нормам технічного забезпечення теплом та гарячою водою споживачів та до економічного збитку місту. 
  2. Департаменту комунальної власності міської ради до 1 червня 2005 року провести інвентаризацію наданого в оренду майна ТОВ „Сумигаззбут”, ТОВ „Сумитеплосервіс” та визначити його технічний стан. 
  3. Виконавчому комітету Сумської міської ради до 1 червня 2005 року визначити виконавця житлово-комунальних послуг, виробника цих послуг з урахуванням змін щодо об’єкта оренди як цілісного майнового комплексу. При необхідності внести пропозицію щодо організації форми виробника. 
  4. Організацію та контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 2-06-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав