1211-МР

Документи » Рішення міської ради » 1211-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2005 р № 1211-МР
м. Суми

Про внесення зміни до пункту 2 рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року №1170-МР „Про депутатський запит депутата Сумської міської ради по виборчому округу №58 Рохманова В.М. щодо законності механізму нарахування оплати за спожиту комунальну електроенергію ВАТ „Сумиобленерго”
У відповідності до рішення Сумської міської ради від 20 лютого 2002 року „Про обрахування енергопостачальною компанією ВАТ „Сумиобленерго” населення по оплаті комунального освітлення, що призвело до отримання незаконних доходів в значних розмірах” пункт 4, та відповідно до статтей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Викласти пункт 2 рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року №1170-МР „Про депутатський запит депутата Сумської міської ради по виборчому округу №58 Рохманова В.М. щодо законності механізму нарахування оплати за спожиту комунальну електроенергію ВАТ „Сумиобленерго” в редакції: „2. Звернутися до суду з метою встановлення законності механізму нарахування по сплаті населенням міста спожитої електроенергії, та поверненню незаконно отриманих, в зв’язку з цим, коштів міській раді.” 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. та на постійну комісію з питань законності та взаємодії з правоохоронними органами (Дульський В.Г.).
Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 2-06-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав