1209-МР

Документи » Рішення міської ради » 1209-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2005 р № 1209-МР
м. Суми

Про міську комплексну програму забезпечення навчальних закладів сучасними технічними засобами

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2004 року № 905 „Про затвердження Комплексної програми забезпечення загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.12.04 р. № 464 „Про затвердження обласної комплексної програми забезпечення навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін», враховуючи, що рішенням Сумської міської ради від 19 січня 2005 року №1037- МР «Про пріоритетні програми галузі «Освіта» на 2005 рік» затверджена програма «Шкільний кабінет» на 2005 рік та керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити міську комплексну програму забезпечення навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін (далі – комплексна програма), додається.
  2. Управлінню освіти Сумської міської ради (Гоман І.А.) та фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) передбачити, починаючи з 2007 року, у проектах міського бюджету видатки на виконання даної комплексної програми.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боршоша І.С.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Комплексна програма забезпечення навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних та технологічних дисциплін [62.5 Kb] (cкачувань: 693) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-06-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав