1204-МР

Документи » Рішення міської ради » 1204-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2005 р № 1204-МР
м. Суми

Про приватизацію нежитлових приміщень

Розглянувши звернення юридичних та фізичних осіб про приватизацію орендованих нежитлових приміщень, керуючись пунктом 51 розділу ІХ Державної програми приватизації на 2000 – 2002 роки, пунктом 1 статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, пунктом 30 частини першої статті 26 та частиною шостою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити перелік об'єктів комунальної власності ( нежитлові приміщення) територіальної громади міста Суми, які підлягають приватизації у 2005 році, та способи їх приватизації згідно з додатком. 
  2. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради ( Костін Є.Є.) здійснити приватизацію нежитлових приміщень, вказаних у додатку до цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Виключити з переліку об’єктів, які підлягають приватизації (продажу), об’єкти, що були включені до переліку об’єктів, які підлягали приватизації (продажу), згідно з рішеннями міської ради:
    • від 26.11.03 р.№ 632-МР “Про приватизацію нежитлових приміщень”;
    • від 23.04.03 р. № 445-МР “Про визнання об’єктом права комунальної власності територіальної громади м. Суми будівлі, що знаходиться по вул. 40 років КПУ, 12-а та продаж цілісного майнового комплексу ДКП “Радуга” ТОВ “Джерело здоров’я”;
    • від 25.08.04 № 904-МР “Про надання згоди на продаж незавершеного будівництва аеровокзального комплексу по вул. Кірова, 221 у місті Суми”, по яких була призупинена або не розпочата процедура приватизації у порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією (Колесніков С.О.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Перелік об’єктів комунальної власності (нежитлові приміщення) територіальної громади міста Суми, які підлягають приватизації у 2005 році [43 Kb] (cкачувань: 423) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-06-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав