1203-МР

Документи » Рішення міської ради » 1203-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2005 р № 1203-МР
м. Суми

Про зняття обмежень у сфері приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми

Беручи до уваги, що Кабінет Міністрів України своєю Постановою від 28.02.2005 року № 158 „Про часткове зняття обмежень щодо розпорядження об’єктами права державної власності” зняв обмеження щодо розпорядження об’єктами права державної власності; враховуючи, що обставини, за яких приймалося рішення Сумською міською радою про тимчасове обмеження у сфері приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми, усунені; з метою забезпечення виконання відповідної доходної частини міського бюджету на 2005 рік, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Рішення Сумської міської ради від 23 лютого 2005 року №1124-МР „Про тимчасове обмеження у сфері приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми” вважати таким, що втратило чинність. 
  2. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Костін Є.Є.) поновити діяльність, пов’язану з приватизацією об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми, у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією (Колесніков С.О.)

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 1-06-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав