1201-МР

Документи » Рішення міської ради » 1201-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2005 р № 1201-МР
м. Суми

Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 31 в будинку № 54-б по вул. Черепіна

Розглянувши звернення Державної податкової адміністрації у Сумській області щодо передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 31 в будинку № 54-б по вул. Черепіна, відповідно до рішення Сумської міської ради від 16 жовтня 2002 року № 145 – МР “Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень”, статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартиру № 31 в будинку № 54-б по вул. Черепіна. 
  2. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Костін Є. Є.), управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В. П.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Родінка О. М.) здійснити приймання, вказаної у пункті 1 цього рішення, квартири, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б. В.) зареєструвати право власності на квартиру, зазначену у пункті 1 цього рішення, за комунальною власністю територіальної громади міста Суми, видати свідоцтво про право власності та витяг з державного реєстру про її реєстрацію у порядку, встановленому чинним законодавством. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 1-06-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав