1196-МР

Документи » Рішення міської ради » 1196-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2005 р № 1196-МР
м. Суми

Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартир № 9 та № 35 в будинку № 54-б по вул. Черепіна

Розглянувши звернення Української академії банківської справи щодо передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартир № 9 та № 35 в будинку № 54-б по вул. Черепіна, відповідно до рішення Сумської міської ради від 16.10.02 року № 145 – МР “Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень”, статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартир № 9 та № 35 у будинку № 54-б по вул. Черепіна. 
  2. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Костін Є.Є.), управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Родінка О.М.) здійснити приймання, вказаних у пункті 1 цього рішення, квартир, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати право власності на квартири, зазначені у пункті 1 цього рішення, за комунальною власністю територіальної громади міста Суми, видати свідоцтва про право власності та витяги з державного реєстру про їх реєстрацію, у порядку, встановленому чинним законодавством. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 1-06-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав