1187-МР

Документи » Рішення міської ради » 1187-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2005 р № 1187-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради № 766 – МР від 28 квітня 2004 року “Про затвердження Положення про порядок надання в оренду, вилучення та передачу у власність земельних ділянок у місті Суми”

Враховуючи рішення Сумської міської ради № 1164 – МР від 30 березня 2005 року “Про ліквідацію департаменту комунальної власності Сумської міської ради, утворення управління комунальної власності та приватизації Сумської міської ради і управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради”, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Унести зміни до додатку до рішення Сумської міської ради № 766– МР від 28 квітня 2004 року “Про затвердження Положення про порядок надання в оренду, вилучення та передачу у власність земельних ділянок у місті Суми”, а саме:

  1. По тексту додатку до рішення замість назви структурного підрозділу виконавчого органу Сумської міської ради “Департамент комунальної власності” читати “Управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради ” у відповідному відмінку. 
  2. Підпункти 1.6., 4.6. викласти у редакції: “Управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради після попереднього опрацювання питання, зазначеного у клопотанні (заяві), з постійною профільною комісією міської ради і з урахуванням її пропозицій готує відповідний проект рішення Сумської міської ради і звертається до постійної профільної комісії міської ради або виконавчого комітету міської ради з пропозицією про внесення його на розгляд міській раді.” 
  3. Підпункти 1.7., 2.7., 2.13., 4.7. викласти у редакції: “Постійна профільна комісія міської ради або виконавчий комітет міської ради приймає рішення про внесення проекту рішення на розгляд міській раді і надає його у відділ з організації діяльності ради.” 
  4. Підпункти 1.9., 2.9., 2.15., 4.9. викласти у редакції: “У разі унесення проекту рішення Сумської міської ради на розгляд міській раді виконавчим комітетом міської ради, відділ з організації діяльності ради реєструє його і за дорученням секретаря Сумської міської ради направляє його на розгляд постійній профільній комісії міської ради.” 
  5. Підпункти 2.6., 3.8. викласти у редакції “Управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради після попереднього опрацювання питання у постійній профільній комісії міської ради і з урахуванням її пропозицій готує проект рішення Сумської міської ради „Про надання дозволу (згоди) на розробку проекту відведення земельної ділянки і звертається до постійної профільної комісії міської ради або виконавчого комітету міської ради з пропозицією про внесення його на розгляд міській раді.” 
  6. Підпункт 2.12. викласти у редакції: “Управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради розглядає проект відведення земельної ділянки, перевіряє наявність необхідних документів, погоджень і експертизи, готує відповідний проект рішення Сумської міської ради і звертається до постійної профільної комісії міської ради або виконавчого комітету міської ради з пропозицією про внесення його на розгляд міській раді.” 
  7. Назву пункту 8 викласти в редакції: “Порядок укладення договорів оренди, купівлі - продажу землі та внесення змін до них, видачі державних актів на право власності на землю, на право постійного користування землею та їх реєстрації” 
  8. Підпункт 8.1. викласти в редакції: “Після прийняття відповідних рішень з питань регулювання земельних відносин Сумською міською радою і підписання їх міським головою відділ з організації діяльності ради направляє рішення в управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради. 
  9. У підпункті 8.2. замість двох останніх абзаців записати: “Готує проекти договорів оренди, купівлі - продажу землі, угоди про внесення змін до них, надає їх на розгляд постійній профільній комісії і ознайомлює сторони з її висновками. Після підписання сторонами договорів, угод про внесення змін до договорів, нотаріального їх посвідчення, готує проект рішення міської ради про затвердження договорів оренди, купівлі - продажу землі та внесення змін до них за дорученням міського голови, який вносить його на затвердження міській раді.” 
  10. Підпункти 1.8., 2.8., 2.14., 4.8., 8.3., 8.4. вилучити. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 19-05-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав