1186-МР

Документи » Рішення міської ради » 1186-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2005 р № 1186-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2000 року “Про затвердження Положення про передачу в оренду комунального майна відділом комунального майна та приватизації”

Враховуючи рішення Сумської міської ради № 1164 – МР від 30 березня 2005 року “Про ліквідацію департаменту комунальної власності Сумської міської ради, утворення управління комунальної власності та приватизації Сумської міської ради і управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради”, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2000 року “Про затвердження Положення про передачу в оренду комунального майна відділом комунального майна та приватизації”, а саме: у назві, тексті та додатку до рішення замість назви структурного підрозділу виконавчого органу Сумської міської ради “Відділ комунального майна та приватизації” читати “Управління комунального майна та приватизації Сумської міської ради” у відповідному відмінку. 
  2. Доповнити розділ І „Положення про порядок передачі в оренду комунального майна управлінням комунального майна та приватизації Сумської міської ради” пунктом 1.8. в редакції: „1.8. Орендарі нежитлових приміщень комунальної форми власності мають сплачувати за землю у вигляді орендної плати, розрахованої на підставі даних комунального підприємства „Сумське міське бюро технічної інвентаризації” щодо ідеальної частки приміщення та Сумського міського управління земельних ресурсів щодо розміру прибудинкової території, закріпленої за нежитловим приміщенням з урахуванням його функціонального використання. У разі, якщо нежитлове приміщення орендують декілька орендарів, розмір орендної плати за землю розраховується пропорційно до ідеальних частин нежитлового приміщення. 
  3. Попередні рішення Сумської міської ради про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2000 року “Про затвердження Положення про передачу в оренду комунального майна відділом комунального майна та приватизації” вважати такими, що втратили чинність.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 19-05-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав