1183-МР

Документи » Рішення міської ради » 1183-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2005 р № 1183-МР
м. Суми

Про нову редакцію рішення міської ради від 30 березня 2005 року № 1165 - МР “Про розміщення тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вклад (депозит)”

Враховуючи відмову філії “Сумське Центральне відділення Промінвестбанку” в укладенні депозитного договору по розміщенню тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вклад (депозит) на раніше запропонованих умовах – 16,2 % річних та наступну найбільш вигідну пропозицію СОД АППБ “Аваль” (15,2%), керуючись частиною 1 статті 78 Бюджетного кодексу України, частиною 2 статті 70 та статтею 25 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Викласти в новій редакції рішення міської ради від 30 березня 2005 року №1165–МР „Про розміщення тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вклад (депозит)”, а саме:

  1. Надати право виконавчому комітету міської ради розмістити тимчасово вільні залишки коштів міського бюджету на вклад (депозит) у СОД АППБ “Аваль” на умовах та у терміни, визначені угодою. 
  2. Доручити виконуючому обов’язки міського голови (Клочко С.В.) укласти відповідний депозитний договір з СОД АППБ “Аваль”. 
  3. Надати доручення фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.), як органу на який покладено функції, пов’язані з управлінням коштами міського бюджету, на відкриття депозитного рахунку в СОД АППБ “Аваль” та здійснення операцій по депозитному рахунку (зарахування та повернення коштів) відповідно до умов, визначених депозитним договором. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на виконуючого обв’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Когана Б.Г. та фінансове управління Сумської міської ради (Липова С.А.). 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово – бюджетну комісію Сумської міської ради (Афанасьєв Б.В.).”

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 19-05-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав