1179-МР

Документи » Рішення міської ради » 1179-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2005 р № 1179-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради № 1164 – МР від 30 березня 2005 року “Про ліквідацію департаменту комунальної власності Сумської міської ради, утворення управління комунальної власності та приватизації Сумської міської ради і управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради”

Керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення Сумської міської ради № 1164 – МР від 30 березня 2005 року “Про ліквідацію департаменту комунальної власності Сумської міської ради, утворення управління комунальної власності та приватизації Сумської міської ради і управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради”, саме:

  1. У пунктах 2,4 та у назві рішення замість слів “комунальної власності” записати слова “комунального майна”. 
  2. Доповнити рішення пунктами 5, 6, 7 в редакції:

    “5. Доручити керуючому справами виконавчого комітету Волонтирцю В.М. в термін до 5 травня 2005 року утворити та надати на затвердження виконуючому обов’язки міського голови ліквідаційну комісію для розподілу та передачі майна департаменту комунальної власності.
    6. Департаменту комунальної власності, відповідно до пропозиції ліквідаційної комісії затвердженої виконуючим обов’язки міського голови, передати майно департаменту комунальної власності управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради і управлінню земельних та природних ресурсів Сумської міської ради в термін до 12 травня 2005 року.
    7. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради і управлінню земельних та природних ресурсів Сумської міської ради до закінчення процедури ліквідації департаменту комунальної власності Сумської міської ради надавати в користування працівникам департаменту комунальної власності необхідні приміщення та майно.”

  3. Пункт 5 рішення вважати пунктом 8. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 19-05-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав