1165-МР

Документи » Рішення міської ради » 1165-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" березня 2005 р № 1165-МР
м. Суми

Про розміщення тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вклад (депозит)

З метою залучення додаткових надходжень до міського бюджету, на підставі проведеного моніторингу комерційних пропозицій по розміщенню тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вклад (депозит), наданих банківськими установами - Сумською філією АКБ “Укрсоцбанк” (11%), СОД АППБ “Аваль” (15,2%), Сумською філією ПриватБанку (12%), філією “Сумське Центральне відділення Промінвестбанку” (16,2%), Сумською філією АКБ “Правекс-Банк” (14,5%), та діючого договору банківського вкладу з КБ ,,Володимирський” (14%), відібравши найбільш вигідну пропозицію, керуючись частиною 1 статті 78 Бюджетного кодексу України, частиною 2 статті 70 та статтею 25 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати право виконавчому комітету міської ради розмістити тимчасово вільні залишки коштів міського бюджету на вклад (депозит) у філії “Сумське Центральне відділення Промінвестбанку” на умовах та у терміни, визначені угодою. 
  2. Доручити виконуючому обов’язки міського голови Клочку С.В. укласти відповідний депозитний договір з філією “Сумське Центральне відділення Промінвестбанку”.
  3. Надати доручення фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.), як органу на який покладено функції, пов’язані з управлінням коштами міського бюджету, на відкриття депозитного рахунку в філії “Сумське Центральне відділення Промінвестбанку” та здійснення операцій по депозитному рахунку (зарахування та повернення коштів) відповідно до умов, визначених депозитним договором. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Когана Б.Г. та фінансове управління Сумської міської ради (Липова С.А.). 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово – бюджетну комісію Сумської міської ради (Афанасьєв Б.В.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 21-04-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав