1164-МР

Документи » Рішення міської ради » 1164-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" березня 2005 р № 1164-МР
м. Суми

Про ліквідацію департаменту комунальної власності Сумської міської ради, утворення управління комунальної власності та приватизації Сумської міської ради і управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради

Для більш ефективного розгляду, підготовки, та вирішення питань регулювання земельних відносин, використання природних ресурсів, розпорядження комунальним майном, керуючись пунктом 6 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Ліквідувати департамент комунальної власності Сумської міської ради до 15 червня 2005 року в порядку визначеному чинним законодавством. 
  2. Утворити управління комунальної власності та приватизації Сумської міської ради. 
  3. Утворити управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради. 
  4. Відділу організаційно-кадрової роботи та контролю у місячний термін підготувати та надати на розгляд Сумській міській раді пропозиції щодо Положення, структури, штатів управління комунальної власності та приватизації Сумської міської ради та управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради. 
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль на постійні комісії: з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією (Колесніков С.О.) та з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 21-04-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав