1160-МР

Документи » Рішення міської ради » 1160-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" березня 2005 р № 1160-МР
м. Суми

Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми

Враховуючи негативну практику застосування невиправдано завищеного розміру орендної плати за землю, що призвело до скорочення кількості заключених договорів оренди земельних ділянок за 2004 рік, з метою більш ефективного використання земель, що перебувають у власності територіальної громади м. Суми та більш диференційованого справляння орендної плати за землю, на підставі Законів України „Про плату за землю”, та „Про оренду землі”, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розміри відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за оренду земельних ділянок на території м. Суми, згідно з додатком.
  2. Розміри відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за земельні ділянки, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку визначеному для надання пільг, можуть бути зменшені за рішенням Сумської міської ради терміном на бюджетний рік, за умови своєчасного звернення орендаря до Сумської міської ради з відповідним клопотанням, та наданням мотивованого економічного обґрунтування.
  3. Зміни до діючих договорів оренди земельних ділянок, в частині зміни розміру орендної плати за землю, розглядати індивідуально і здійснювати за згодою сторін.
  4. Рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 765 – МР „Про вдосконалення відносин, пов’язаних з орендою землі, що перебуває у власності територіальної громади м. Суми” вважати таким що втратило чинність.
  5. Це рішення набуває чинності з дня його опублікування у газеті „Суми і Сумчани”.
  6. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль - на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Розміри відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми [101 Kb] (cкачувань: 427) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-04-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав