1159-МР

Документи » Рішення міської ради » 1159-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" березня 2005 р № 1159-МР
м. Суми

Про реконструкцію міського парку культури і відпочинку ім. І.М. Кожедуба

З метою створення в місті сучасної рекреаційної зони, утворення додаткового екологічно чистого місця для комплексного сімейного відпочинку, створення центру екологічного виховання підростаючого покоління та молоді, керуючись підпунктом 30 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) в термін до 20 квітня 2005 року розробити проект першого етапу реконструкції міського парку культури і відпочинку ім. І.М.Кожедуба. 
  2. Управлінню земельних та природних ресурсів і управлінню комунальної власності та приватизації Сумської міської ради здійснити відповідну роботу щодо визначення власника майна та землі міського парку культури і відпочинку ім. І.М.Кожедуба. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боршоша І.С., а контроль– на постійні комісії з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією (Колесніков С.О.) та з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Авраменко Л.М.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 20-04-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав