1149-МР

Документи » Рішення міської ради » 1149-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" березня 2005 р № 1149-МР
м. Суми

Про перетворення міського комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа В.Голубничого” у міський комунальний заклад „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики”

Відповідно до наказу Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту від 20.10.2004 № 3294 „Про затвердження спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву”, відповідно до пункту 4 статті 14 Закону України “Про позашкільну освіту” та підпункту 11 пункту “б” частини другої статті 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Перетворити міський комунальний заклад “Дитячо-юнацька спортивна школа В.Голубничого” у міський комунальний заклад „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики” з 4 липня 2005 року. 
  2. Схвалити Статут міського комунального закладу „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики”. 
  3. Відділу фізичної культури та спорту Сумської міської ради (Луговик В.В.) вирішити питання щодо методичного та кадрового забезпечення новоствореного міського комунального закладу „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики”, згідно з чинним законодавством.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Статут міського комунального закладу “Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики” [68 Kb] (cкачувань: 602) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-04-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав