1143-МР

Документи » Рішення міської ради » 1143-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" березня 2005 р № 1143-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. Роменській, 100 та житлового будинку №31 по вул. Білопільський шлях

Розглянувши звернення арбітражного керуючого щодо прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. Роменській, 100 та житлового будинку №31 по вул. Білопільський шлях, керуючись статтею 26 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, пунктом 2 статті 4 Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” та пунктом 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу до комунальної власність територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. Роменській, 100 та житлового будинку №31 по вул. Білопільський шлях. 
  2. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Костін Є.Є.) та управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В. П.) здійснити приймання-передачу об’єктів, зазначених у пункті 1 цього рішення, та вирішити їх подальше обслуговування у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б. В.) зареєструвати право власності на об’єкти, зазначені у пункті 1 цього рішення, видати свідоцтво про право власності та витяг з державного реєстру у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К. К. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В. М.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 15-04-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав