1141-МР

Документи » Рішення міської ради » 1141-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" березня 2005 р № 1141-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Суми житлових будинків та гуртожитків ДП ЖЕКУ ВАТ “Сумжитлобуд”

Розглянувши звернення арбітражного керуючого щодо прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Суми житлових будинків та гуртожитків які перебувають на балансі ДП ЖЕКУ ВАТ “Сумжитлобуд”, керуючись статтею 26 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, пунктом 2 статті 4 Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” та пунктом 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу у комунальну власність територіальної громади міста Суми житлових будинків та гуртожитків згідно додатку до цього рішення.
  2. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Костін Є.Є.) та управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) здійснити приймання-передачу об’єктів, зазначених у додатку до цього рішення, та вирішити питання про їх подальше обслуговування у порядку, установленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати право власності на об’єкти, зазначені у додатку до цього рішення, видати свідоцтво про право власності та витяг з державного реєстру у порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сумської міської ради Шамрая В. М.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Перелік житлових будинків та гуртожитків які передаються у комунальну власність територіальної громади міста Суми [37 Kb] (cкачувань: 422) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-04-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав