1126-МР

Документи » Рішення міської ради » 1126-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2005 р № 1126-МР
м. Суми

Про створення тимчасової міської комісії з питань розгляду обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги та доцільності їх зміни

Діючі в місті Суми тарифи на житлово-комунальні послуги були розроблені з відповідним обґрунтуванням витратної частини у 2000 році. На протязі цього часу зміни відбулися лише на послуги водопостачання та водовідведення в частині збільшення складової на придбання електроенергії– у грудні 2004 року. Норми споживання житлово-комунальних послуг були збільшені на послуги з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів у вересні 2002 році. На протязі останніх чотирьох років відбулися суттєві зміни діючого законодавства, посилаючись на які до виконкому Сумської міської ради звернулися виконавці послуг з тепло-, водопостачання, водовідведення та знешкодження твердих побутових відходів, утримання ліфтів. Крім того, на сьогодні в місті стала нагальною проблема вирішення питання щодо впорядкування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій. На виконання статей 7, 11 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” та статті 5 Закону України “Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності” для проведення певної роботи з розгляду обґрунтування наданих виконавцями житлово-комунальних послуг розрахунків на підвищення відповідних тарифів, виявлення резервів по оптимізації тарифів, керуючись пунктом 2 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Створити тимчасову міську комісію з питань розгляду обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги та доцільності їх зміни у складі згідно додатку №1. 
  2. Голові комісії організувати проведення першого засідання в трьохденний термін після введення в дію даного рішення.
  3. Комісії завершити свою роботу не пізніше 20 березня 2005 року. Матеріали з пропозиціями щодо рівня тарифів на житлово-комунальні послуги надати на розгляд виконавчому комітету Сумської міської ради та оприлюднити у засобах масової інформації в установлений законодавством термін.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Когана Б.Г.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Склад тимчасової міської комісії з питань розгляду обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги та доцільності їх зміни [39 Kb] (cкачувань: 370) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-04-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав