1123-МР

Документи » Рішення міської ради » 1123-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2005 р № 1123-МР
м. Суми

Про внесення доповнень до рішення Сумської міської ради від 13 січня 2005 року № 1018-МР „Про міську програму „Милосердя” на 2005 рік”

З метою соціальної підтримки дітей-інвалідів, що мають розумову відсталість та їх сімей та, враховуючи пропозиції виконавчого комітету міської ради, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести доповнення в додаток до рішення Сумської міської ради від 13 січня 2005 року №1018-МР „Про міську програму „Милосердя” на 2005 рік”, а саме, доповнити розділ 2 пунктом 2.7 такого змісту: 

     

    № п/п Зміст заходів Кількість чоловік Обсяг витрат (грн.) Джерело фінансування Строк виконання Відповідальні
    2.7 Надати фінансову підтримку Сумському міському товариству допомоги дітям-інвалідам, що мають розумову відсталість „Феліцитас” 24 За рахунок коштів передбачених в міському бюджеті на виконання виборчих програм і доручень виборців згідно з поданими заявами депутатів міської ради Міський бюджет, загальний фонд Протягом року Управління праці та соціального захисту населення міської ради, Сумське міське товариство допомоги дітям-інвалідам, що мають розумову відсталість „Феліцитас”

     

  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В. та управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.). 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та сім’ї, соціального захисту населення і праці (Горох В.В.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 13-04-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав