1118-МР

Документи » Рішення міської ради » 1118-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2005 р № 1118-МР
м. Суми

Про припинення та перехід права користування земельними ділянками

На підставі звернень та наданих документів, що посвідчують купівлю-продаж будівель і споруд або передачу їх іншими способами громадянами, підприємствами, підприємцями, установами і організаціями, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити право користування земельними ділянками підприємствам, організаціям, установам та підприємцям згідно з додатком №1. 
  2. Надати земельні ділянки підприємствам, організаціям, установам та підприємцям згідно з додатком №2.
  3. Встановити орендну плату за землю підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, зазначеним у додатку №2 до рішення, в розмірі відповідного відсотку від грошової оцінки земельної ділянки, зазначеного в графі 6 вказаного додатку.
  4. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям у місячний термін оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль − на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Iлляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [45.5 Kb] (cкачувань: 460) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-04-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав