1110-МР

Документи » Рішення міської ради » 1110-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2005 р № 1110-МР
м. Суми

Про внесення доповнень в додаток № 2 до рішення міської ради від 12 лютого 2003 року № 325 – МР ,,Про порядок використання коштів міського бюджету на виконання виборчих програм і доручень виборців”

Враховуючи звернення депутатів міської ради щодо направлення коштів, передбачених у міському бюджеті на виконання виборчих програм і доручень виборців, на фінансову підтримку товариству допомоги дітям – інвалідам, що мають розумову відсталість "Феліцітас", керуючись пунктом 23 частини першої статті 26 та пунктом 2 статті 64 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести доповнення в додаток № 2 до рішення міської ради від 12 лютого 2003 року № 325–МР „Про порядок використання коштів міського бюджету на виконання виборчих програм і доручень виборців” (додається). 
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Когана Б.Г. та фінансове управління міської ради (Липова С.А.). 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово – бюджетну комісію (Афанасьєв Б.В.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Перелік видатків, що можуть здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на виконання виборчих програм і доручень виборців [32 Kb] (cкачувань: 388) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-04-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав