1096-МР

Документи » Рішення міської ради » 1096-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "02" лютого 2005 р № 1096-МР
м. Суми

Про скасування рішень Сумської міської ради

У зв’язку з тим, що підприємства, організації, установи та підприємці, не виконують рішення Сумської міської ради щодо термінів оформлення документів, які посвідчують право користування земельною ділянкою та вимоги статті 124 Земельного Кодексу України, не приступають роками до використання наданих їм земельних ділянок, зволікають з оформленням договорів оренди земельних ділянок, що призводить до зменшення надходження коштів до міського бюджету, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Скасувати:
  1.1. Пункт №13 додатку №2 до рішення Сумської міської ради від 25 червня 2003 року №517-МР „Про надання земельних ділянок” у частині надання земельної ділянки ТОВ футбольний клуб „Горобина-Спартак”, розташованої за адресою: М.Суми, вул. Кірова, 168.
  1.2. Пункт №1 додатку №2 до рішення Сумської міської ради від 10 травня 2000 р. „Про вилучення та надання земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і громадянам” у частині надання земельної ділянки автогаражному кооперативу „Україна – 2” розташованої за адресою: м. Суми, вул. Ковпака.
  1.3. Пункт №7 додатку №2 до рішення Сумської міської ради №748-МР від 24 березня 2004 року „Про вилучення, надання земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємствам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки підприємцю Бикову Володимиру Михайловичу, розташованої за адресою: перехрестя вулиць Реміснича-Металургів.
  1.4. Рішення Сумської міської ради від 25 серпня 2004 року №912-МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям, підприємцям і громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельних ділянок в оренду ТОВ „Прогрес-Інвест” згідно переліку, закріпленого в додатку до рішення від 25 серпня 2004 року №912-МР.
 2. Земельні ділянки, розташовані за адресами, зазначеними у пунктах 1.1.-1.4. цього рішення передати до земель запасу Сумської міської ради. 
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.) 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 16-03-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав