1079-МР

Документи » Рішення міської ради » 1079-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" січня 2005 р № 1079-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. Білопільський шлях, 38, разом з котельнею

Розглянувши звернення дочірнього підприємства “Сумський облавтодор” відкритого акціонерного товариства “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України” щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. Білопільський шлях, 38, разом з котельнею, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. Білопільський шлях, 38, разом з котельнею. 
  2. Департаменту комунальної власності міської ради та управлінню житлово-комунального господарства міської ради здійснити приймання-передачу об’єктів, зазначених у пункті 1 цього рішення, та вирішити їх подальше обслуговування в установленому чинним законодавством порядку. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по належності.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 2-03-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав