1077-МР

Документи » Рішення міської ради » 1077-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" січня 2005 р № 1077-МР
м. Суми

Про визнання майна об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми

При реконструкції тепломереж по вул. Воскресенській (колишня вул. Фрунзе) у 2003 році виконано демонтаж стальних труб довжиною 773 метри, діаметром 530 мм, керуючись пунктом 2 частини дев’ятої статті 60 та пунктом 30 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визнати демонтовані стальні труби довжиною 773 метри, діаметром 530 мм по вул. Воскресенській (колишня вул. Фрунзе) майном комунальної власності територіальної громади міста Суми. 
  2. Управлінню капітального будівництва міської ради (Латковський Р.М.):
    2.1. У зв’язку з непридатністю труб, зазначених у пункті 1 цього рішення, до подальшого використання за призначенням, спільно з товариством з обмеженою відповідальністю “Сумитеплосервіс” (Горун О.В.), у якого труби знаходяться на зберіганні, здати їх у металобрухт.
    2.2. Кошти вилучені від здачі труб у металобрухт використовувати для будівництва тепломереж по вул. Гамалія у місті Суми. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по належності. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 2-03-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав