1070-МР

Документи » Рішення міської ради » 1070-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" січня 2005 р № 1070-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 25 серпня 2004 року № 891-МР «Про реорганізацію класичної гімназії з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу»

У зв’язку з тим, що з 1 липня 2004 року набрав чинності Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» та з метою спрощення процедури реєстрації Сумської класичної гімназії, керуючись підпунктом 30 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення Сумської міської ради від 25 серпня 2004 року № 891-МР «Про реорганізацію класичної гімназії з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу», виклавши його у такій редакції: „Про зміну назви класичної гімназії з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу та створення Сумської спеціалізованої школи І ступеня №30 м. Суми Сумської області”

  1. Змінити назву „Сумська класична гімназія з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу” за адресою: вул. Дзержинського, 3 та 5, вул. Рибалка, 5 та 7, на „Сумська класична гімназія м. Суми Сумської області” за адресою: вул. Дзержинського, 3 та 5, вул. Рибалка, 5, та затвердити її Статут (Статут додається). 
  2. Створити комунальну установу „Сумська спеціалізована школа І ступеня №30 м. Суми Сумської області” за адресою вул. Рибалка, 7. на базі виділеного майна класичної гімназії з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу. 
  3. Управлінню освіти міської ради (Гоман І.А.) вирішити питання матеріально-технічного, фінансового, методичного та кадрового забезпечення вищеназваних загальноосвітніх закладів, згідно з чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання рішення покласти на начальника управління освіти Сумської міської ради Гоман І.А., контроль - на постійну комісію з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Авраменко Л.М.). 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Статут комунальної установи Сумської класичної гімназії м.Суми, Сумської області [109.5 Kb] (cкачувань: 1473) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-03-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав