1069-МР

Документи » Рішення міської ради » 1069-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" січня 2005 р № 1069-МР
м. Суми

Про утворення самостійних бухгалтерій в лікувально-профілактичних закладах міста Суми

З метою раціонального і ефективного використання бюджетних коштів, виконання пріоритетних програм розвитку галузі, реалізації державної політики в сфері здоров’я, стимулювання залучення додаткових коштів на матеріально-технічне забезпечення лікувально-профілактичних закладів та, враховуючи відсутність можливості для керівників закладів своєчасного отримання інформації для контролю та оперативного реагування, керуючись пунктом 32 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Відмінити розпорядження міського голови від 23.12.03 №983-Р „Про централізацію бухгалтерського обліку лікувально-профілактичних закладів міста Суми”. 
 2. Утворити з 01 лютого 2005 року самостійні бухгалтерії в лікувально-профілактичних закладах:
  • перша міська клінічна лікарня, в тому числі, третя міська поліклініка;
  • четверта міська клінічна лікарня;
  • п’ята міська клінічна лікарня;
  • дитяча міська клінічна лікарня.
 3. Ведення бухгалтерського обліку по міському пологовому будинку, міській стоматологічній поліклініці, станції швидкої медичної допомоги покласти на централізовану бухгалтерію при управлінні охорони здоров’я міської ради. 
 4. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Сміянов В.А.) привести у відповідність штатну чисельність працівників централізованої бухгалтерії, визначити і затвердити наказом по управлінню штатну чисельність працівників самостійних бухгалтерій та видатки на її утримання для лікувально-профілактичних закладів згідно з штатними нормативами, передбаченими чинним законодавством. 
 5. Організацію виконання даного рішення покласти на начальника управління охорони здоров’я міської ради Сміянова В.А., а контроль на постійну планово-бюджетну комісію (Афанасьєв Б.В.) та комісію з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та сім’ї (Горох В.В.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 2-03-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав